Praktisch

Modaliteiten

De baruitbating van de zaal gebeurt door de huurder zelf of mits andere afspraak met de verhuurder. Alle dranken en versnaperingen zijn verplicht af te nemen van de vzw Parochiezaal Kluizen. lees hieronder "de huurvoorwaarden". Voor wijnen is er een uitzondering: deze worden meegebracht door de huurder en de huurder zal hiervoor kurkgeld betalen per fles of liter.

Voor alle andere afwijkingen moet er eerst een schriftelijke toelating  zijn van de verhuurder. De huurder mag zelf een traiteur naar keuze aanduiden, de traiteur moet de keukens nadien wel gekuist achterlaten.

De Honebel of billijke vergoeding is betaald door de vzw voor gans het jaar. Ref: 002455109 aangifte: 4915.

Sabam moet indien nodig door de huurder zelf worden vergoed. Dit is niet nodig voor privé familie feestjes.

Opgelet
  • Wanneer we vast stellen dat na de verhuring de verwarming ergens is blijven aan staan zal hiervoor 25 euro per vuur extra worden in rekening gebracht.
  • Reservatie is alleen mogelijk via het online formulier.
  • Lees onderaan zeker ook de file met de huurvoorwaarden alvorens het contract te ondertekenen.
  • Lees onderaan ook de file ivm Corona.
/sites/default/files/styles/top_image/public/default_images/pz-top-image_0.jpg?itok=rayCMT7-